Sól drogowa
Oferujemy Państwu sól kamienną - drogową z antyzbrylaczem wydobywaną w polskich kopalniach soli, spełniającą wymagania normy PN-86/C-84081/02 i posiadającą atest Państwowego Zakładu Higieny.

Mieszanka solno – piaskowa
Oferujemy Państwu sól kamienną - drogową z antyzbrylaczem mieszaną z piaskiem suszonym o odpowiedniej granulacji.

Tabletki solne
Stosowane do regeneracji wymieniaczy jonitowych zmiękczających wodę (stacji uzdatniania wody, zmiękczaczy), jako środek regenerujący żywicę jonowymienną.

Skontaktuj się z nami.
Zapytaj o produkty, sprzedaż czy transport.

tel. 785 90 90 55
tel./fax. 61 830 5377

O firmie

Jesteśmy firmą działającą na rynku Polskim od wielu lat. Świadczymy szeroki wachlarz usług remontowych, modernizacyjnych oraz porządkowych dla szeregu znanych na rynku polskim firm.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy przez lata pracy nabyli wiedzy i doświadczenia. Naszą specjalnością są m.in.: obsługa terenów zewnętrznych, odśnieżanie dachów, mycie stacji paliw, doczyszczanie i odnawianie posadzek przemysłowych, zakładanie terenów zielonych, remonty bieżące budynków, prace ziemne przy użyciu sprzętu ciężkiego oraz wiele innych usług.

Przed kilkoma laty firma rozpoczęła współpracę z polskimi kopalniami soli kamiennej, w których zaopatrujemy się w sól drogową. Efektem tej współpracy jest uruchomienie przez naszą firmę, w okolicach Poznania pakującej linii produkcyjnej. Produkty nasze sprzedajemy z powodzeniem zarówno w sieciach handlowych jak i indywidualnym odbiorcom oraz firmom na terenie Polski i Europy Zachodniej.

Najważniejsza jest dla nas solidność i terminowość realizowanych przez nas zamówień. Potwierdza to wieloletnia i nieprzerwana współpraca z naszymi stałymi partnerami biznesowymi oraz ciągle powiększające się grono nowych odbiorców.

© PERFECTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt mone studio

62-052 Komorniki
ul. Komorniki 20
tel./fax. 61 830 5377
tel. 695 666 444
biuro@perfecta-poznan.pl

Produkty

• sól drogowa
• sól drogowa worki
• mieszanka solno-piaskowa